Bizi Arayın +90 232 433 01 81

Hakkımızda

    40 yıllık sektör tecrübesinin üzerine kurulmuş olan  Mertsan Elektrik Orta Gerilim, Kablo  ve Şalt elektrik malzeme hizmetleri sunmaktadır. Faaliyette bulunduğu elektrik malzemesi satış alanında sürekli gelişme odaklı yenilikçi şirket yapısı ile adından söz ettirmeyi başaran Mertsan Elektrik müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sahip olduğu geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle her zaman mükemmeliyet odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. 40 yıllık sektör tecrübesinin üzerine kurulmuş olan  Mertsan Elektrik Orta Gerilim, Kablo  ve Şalt elektrik malzeme hizmetleri sunmaktadır.
    Faaliyette bulunduğu elektrik malzemesi satış alanında sürekli gelişme odaklı yenilikçi şirket yapısı ile adından söz ettirmeyi başaran Mertsan Elektrik müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sahip olduğu geniş ve kaliteli ürün yelpazesiyle her zaman mükemmeliyet odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir.    Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Mertsan Elektrik Ege Bölgesine yayılan dağıtım ağı ve kaliteli malzeme ile fark yaratmakta ve örnek teşkil etmektedir.Mertsan Elektrik ayrıca Mühendislik firması da olduğu için Mühendislik hizmetleri, Proje Onay ve Takip işlemlerini de hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Mertsan Elektrik benzerlerinden ayran temel özelliklerinden biri kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışı benimsemesidir.

back to top

Hakkımızda

izmir siluet.fw

40 yıllık sektör tecrübesinin üzerine kurulmuş olan  MERTSAN Enerji, Elektrik, Mühendislik, Orta Gerilim, Kablo  ve Şalt elektrik malzeme hizmetleri sunmaktadır.

İLETİŞİM

info@mertsanenerji.com.tr
+90232 433 01 81
Halkapınar Mah. 1204/6 Sokak No:36/A
(Gıda Çarşısı)  Konak / İzmir

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout